Ми були знайомі три місяці. Зачепилися в електронних мережах. Звали його «Пух». Цього було достатньо для нескінченної полеміки в Інтернеті. Чи думали ми, що буде далі? Все сталося одним січневим вечором. Пластівцями падав сніг, темніло. Він запропонував, - «Давай зустрінемося, я просто обійму тебе». «Що за дурниці», - подумала я і рвонула на зустріч. Судячи з фото «Пуха» і голосу, спільне проведення часу нічого довгограючого не віщувало.
О, Боже, я обіймалася на задньому сидінні авто з абсолютно незнайомою мені людиною. Що може бути дурніші, коли тобі за тридцять.
Після зустрічі стало зрозуміло, це буде задушливо - боляче, пристрасно і може бути назавжди. З першої ж хвилини знайомства непереборно тягнуло до нього. Намагалася позбутися - не дзвонити, не писати, - не виходило. Він проривався до мене крізь гул голосів і вибивав з колії тисячами смс.
Було одне «АЛЕ». Він не був вільний. Він боявся викриття і хотів зберегти сім'ю. «Ми могли б служити в розвідці, ми могли б грати в кіно, але ми як птахи сідаємо на різні гілки і засипаємо в метро». Це було про нас. У нас було всього три години на день: годину обідньої перерви і дві години дороги додому. Майже не було ночей і зовсім незначна кількість днів.
Вихідні дні були не мої. Не для мене. У вихідні та святкові він відключався, губився, замикався. Для мене його відсутність було «маленькою смертю».
Три місяці зустрічей в чорній машині, з затемненими стеклами. Приховане від людських очей почуття. Чому, ну за яким правом можна було вийти на вулицю і крикнути, - «Люди, я люблююююю!». Але ж ні, не дозволяли закони, продумані соціумом.
Мій тридцять третім день народження, дзвінок о 7.00 ранку, троянди - величезні, білі, - вечір в ресторані на воді і нескінченне «люблю».
Вам коли-небудь складали вірші? Він мені їх писав. Я їх досі свято зберігаю.
Пам'ятаю тебе до найдрібніших подробиць: руки, губи, посмішку, очі, шарфи та футболки. Навіть те, з яким властивим тільки тобі акцентом ти вимовляв моє ім'я.
Зима, ранок, сніжно. На лобовому склі чорної «Subaru Legacy» знову червоні троянди. Червоне на білому.
Розмальований під'їзд мій червоно-синьою фарбою, - величезні лапи снігової людини, на поштовій скриньці, сходинках, двері. І «Я люблю тебе» під вікнами, на асфальті, з обов'язковим атрибутом - серцем.
Одного разу він вислав мені фотографію свого сина і сказав: «Дивись, він схожий на тебе».
Нас безумовно треба було рятувати. Самі б ми не впоралися. Нерви були натягнуті, душі виснажені, очі як і раніше горіли. Чергова спроба його забути і кур'єр в розпал робочого дня: «Це вам, розпишіться, будь ласка». Я: «Так, звичайно, спасибі», тридцять дев'ять величезних, розкішних червоних троянд. «Відповідай, чому, тридцять дев'ять?». Він: «Ми були знайомі тридцять дев'ять днів, прощай».
І знову зустрічі, повні сліз очі, гонки по вертикалі, «Мій особистий сорт героїну», «Доганяй».
Говорили ми буквами, символами, очима, піснями, віршами.
Епілог
Зникли всі вірші з сайту Стихи.ру нашого короткого почуття. Де ти, мій незабутній? Вернись, поговоримо, вип'ємо чаю, а може, ти знову захочеш мене обійняти, як тоді, в той засніжений вечір, на задньому сидінні автомобіля. Багато про що ми недомолчалі.
Пам'ятаєш, як з Д. ми запускали для тебе палаюче серце, а ти з вікна знімав його на камеру. У тебе зберігся запис? Відповідай?
Все, що залишилося у мене від тебе, - це збірник неопублікованих віршів і ікона «Святий Трійці», може бути, вона мене оберігає, твоя ікона, до сих пір.