5 cyfr wyszukiwania pracy

Anonim

Jako numerolog kariery, który wie, a do dziedziny HR, jak poświęcił ją od ponad 10 lat i jest twórcą i kierownikiem znanej agencji konsultingowej HR, mogę powiedzieć z pewnością: obecność numerów CV dla poszukiwania pracy ma ogromne znaczenie i wpływ na przyjęcie pozytywnej decyzji w kierunku Twojej kandydatury.

Teraz numerologia jest bardzo popularna w kulach biznesowych, ponieważ dzięki tej wiedzy możesz wyraźnie budować relacje z kolegami, a ogólnie, aby wybrać zespół ludzi o podobnych poglądach, aby obliczyć cechy partnerów, kontrahentów i inwestorów.

Ale dzisiaj zwracamy uwagę na temat CV, gdy pracujemy nad pracą

Jakie dane wartościowe powinny być podsumowujące?

Data urodzenia

Niestety, wielu ludzi omijają ten przedmiot w CV, a na próżno, pracodawca, powiem ci sekret, często wygląda nie tylko w twoim wieku, ale także zwraca uwagę na oznaki zodiaku. Tak, Tak, takie przypadki 1 na 5, gdzie pracodawca jest ważny: lew lub łydki, ryby lub wkładka. Według statystyk najłatłatami pracodawcy są przychylnie z gorliwymi devansami, wiernymi Koziorożcami i kreatywnymi bliźniakami.

Osiągnięcia w liczbach

Pamiętaj, aby określić wskaźniki ilościowe swoich osiągnięć (w liczbach): Ile zysku Spółki wzrosła ze względu na twoją pracę, ile% zwiększył handel, ile osób, które konsultują się w miesiącu, o ile inne ważne wskaźniki wzrosły.

Secret: Wskazując te liczby, zauważ, że 6 jest w nich obecny - liczba ta daje energię profesjonalizmu i finansów. W numerologii liczba ta jest uważana za jedną z najbardziej korzystnych precyzyjnie do zakresu pracy. Powrót do 4 Uwaga: jest to poczucie długu i oddania firmie.

Numer kariery Julia Amelina udziela porad, co powinno być CV

2-4 zadania

Spróbuj określić co najmniej 2 i nie więcej niż 4 miejsca pracy. Jedno miejsce (jeśli nie jesteś studentem) jest zbyt wąski i niewystarczający doświadczenie, możesz łatwo odmówić z powodu małego doświadczenia, a ponad 4 - już mówi o twojej nietrwałych: pracodawca jest sceptyczny o takich kandydatach.

Numer telefonu

Określ swój numer pracy telefonu roboczego, dzięki którym możesz zadzwonić. Czasami pracodawca chce zadzwonić - wyjaśnić coś na kandydatury, a jeśli nie ma takiej możliwości, przejdzie i zaprasza innego kandydata, gdziekolwiek nie jest konieczne określenie niczego, czy też jest pokój, aby zadzwonić do kilku minut i dowiedz się o pytaniu. Wywiady telefoniczne nie są mniej ważne dla podjęcia decyzji w sprawie zaproszenia do spotkania w firmie.

2-3 arkusze

Jest to optymalna objętość dla CV. 1 arkusz jest zbyt mały, po prostu nie zawierać swoich korzyści i doświadczenia w nim, a nikt nie przeczytał również całej objętości Lion Tołstoja.

Czytaj więcej